KURUMSAL / Hakkımızda 


Demiray Vinç 2000 yılında Denizli’de vinç imalatı konusunda faaliyet göstermek üzere Gürdal Demiray tarafından kurulmuştur. Bugün siz değerli müşterilerimiz sayesinde 3.000 m2’lik alanda deneyimli elemanları ile imalatı devam etmektedir. Demiray Vinç sektöründe geniş ürün yelpazesi ile farklı ihtiyaçlara yanıt verebilecek her türlü ürün ve çözümü sağlamaktadır. Firmamız müşterilerine sadece ürün değil, ihtiyaçlarına uygun çözümleri sağlayan ve kaliteyi en uygun fiyatla müşterilerine ulaştırmayı kendine amaç edinmiştir.

Firmamızın ana prensibi; sürekli gelişmek, gerek tasarımlarımızla, gerek ürün çeşitlerimizle ve gerekse satış sonrası servis hizmetimizle müşterilerimizi en iyi şekilde memnun etmektir. Firmamız konumunu korumak ve geliştirmek için sağladığı lider ürünleri ve hizmetleri eğitimli, üretken ve dürüst bir kadro ile müşterilerine zamanında en iyi şekilde ulaştırmaktır.
Demiray Vinç Sanayi, müşteri memnuniyeti ve satış sonrası servis hizmetlerini; 10 araçtan oluşan bir filo ile kesintisiz olarak ve yerinde sunmaktadır. Demiray Vinç, müşteri memnuniyeti ve satış sonrası hizmetlerini kendine ilke edinmiş ve bu alandaki çalışmaları ile sektördeki payını sürekli olarak arttırmaktadır.

Firmamız tecrübeli ve eğitimli bir proje ekibiyle teknik çalışmaya önem vermekte, gelişime ve yeniliklere açık bir yol izlemektedir. Teknolojinin yeni imkanları sürekli olarak üretimine yansımakta olan firmamız bilgisayar destekli tasarım yapmakta bir kısım imalatlarında bilgisayar teknolojisinden yararlanmaktadır.Demiray Vinç sektöründe yer aldığı günden itibaren verdiği hizmet kalitesini giderek artırmakta ve bu alamda Ar-ge çalışmalarına hız vermektedir. 2000’li yıllardaki teknolojik gelişmelere paralel olarak müşterilerimizin beklenti ve isteklerinin değişiklik gösterdiği günümüzde ne istediğini bilen, kaliteye önem veren, bilinçli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için kaliteyi artırmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.
 
Hızlı Menu

Kurumsal
Ürünler
Teknik Servis
Referanslar
Online İşlemler
İletişim
İletişim

Demiray Vinç Makina Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti.

Adres :
Zafer Mah. 1057 sk. Gümüşler / DENİZLİ / TÜRKİYE

Telefon :
0 (258) 372 11 32 - 0 (258) 372 11 78

Faks :
0 (258) 372 24 45

E-posta :
[email protected]

Tüma Hakları Saklıdır. Mega Tasarım © 2015